Rady a tipy

Vhodný výběr stolů či stolků oživí domácnost

U stolu sedíme celé hodiny. Trávíme tam pravděpodobně největší část dne, proto se vyplatí investovat do jejich výběru. I díky tomu bude naše stolování s rodinou či blízkými příjemnější, odpolední posezení komfortnější a čtení knihy uvolněnější.

 

 

 

 

 

 

 

 

Začátek školního roku je nejvhodnější doba pro zařízení studentského pokoje

Právě začal nový školní rok, a pokud chceme nově zařídit místnost našeho malého studenta, je tato doba přímo ideální. Nové školní sešity, knihy či učebnice najdou v pokoji své pevné místo a i domácí úkoly se budou vyřizovat snadněji. Je taktéž důležité, aby mělo dítě klid na učení. Září si díky tomu přímo říká o to zvelebit komnatu svého dítěte.

 

 

 

 

 

 

 

Příslušenství do domácnosti – co vybrat?

Naše domácnost je nejen naše vizitka, když k nám přijdou hosté, ale především je to naše malé útočiště, kde se máme cítit příjemně. Vlastní domov, kam se s oblibou vracíme my a členové naší rodiny.

Nábytek vhodný pro odpočinek a relaxaci

Ať již jsme doma či na zahradě, rádi ve volných chvílích relaxujeme. Potřebujeme dát volný proud myšlenkám, pohodlně se uvelebit a užívat si volný pocit bytí.

 

 

 

Vybíráme dětskou postel

Dětská postel je středobodem dětského světa v pokoji, je to místo dětských snů a nejtajnějších přání. Proto musí splňovat velmi přísné nároky na zpracování, nezávadný materiál i správnou velikost. Malý člověk zde tráví polovinu svého času, kvalita je proto důležitější než u jiného nábytku. Stává se strážcem klidného spaní a příjemných snů. Pohodlná postel vám zaručí, že večer nebudete přemlouvat svojí ratolest ke spaní, dítě ulehne s radostí samo.  

 

 

Jak vybrat vhodný stůl do vašeho domova?

Stůl či stolek, ať už do obýváku, do jídelny, nebo třeba do ložnice, bývá skvostným doplňkem interiéru vašeho bytu. Je tedy dobré si pořádně promyslet, jaký design, materiál a rozměr zvolit. V případě vhodného výběru tak stolek dokonale zapadne do interiéru vašeho domova.

Zvolte správnou šatní skříň

Šatní skříně

Šatní skříň je domovem pro všechno vaše oblečení, od ponožek až po kabáty. Díky tomuto nábytku si uživatel ponechává svobodu rozhodnutí, co si vystaví a co raději nechá ukryté před nepovolanými zraky. Šatní skříň však někdy bývá středobodem celého bytu, nejlepší je proto zvolit model, který je prostorný, praktický, ale zároveň elegantní. Vypadá nápaditě a zaujme pozornost nově příchozích návštěvníků. Ideální varianta je, když tento nábytek ještě ušetří prostor v bytě. Může být vysoký či umístěný v rohu a rodina tak má pro sebe spoustu místa.

 

 

 

Vhodně zvolený nábytek do koupelny oživí celou místnost

Koupelnový nábytek

Ani koupelnový nábytek bychom rozhodně neměli opomíjet. Vhodný styl, tvar i design oživí jinak jednotvárnou místnost. Na rozdíl od obývacího pokoje, či ložnice je zde prostor poměrně malý, zabudované poličky či závěsná skříňka tak pomohou poskytnout dostatek místa na vše, co potřebujeme. Včetně důmyslných způsobů, jak si věci přehledně uspořádat a uklidit. Materiál je upraven s důrazem na vysokou odolnost vůči vlhkosti i mechanickému poškození.

 

 

Ošetření a impregnace kožených sedaček / koženého nábytku

Čistící a impregnační prostředek pro kožené sedačky

Kožená sedačka či kožený nábytek je vždy vhodným kusem nábytku, jde o přírodní materiál, který svoji strukturou a vůni patří do každého interiéru. Kůže je specifický materiál který potřebuje i svou specifickou péči.

Kůže by měla být čištěna v závislosti na intenzitě jejího užívání a jakýkoli čerstvé nečistoty by měly být ihned odstraněny suchým hadříkem.

 

 

To nejlepší pro vaši předsíň

kuchyne

Vstupní prostor v bytě patří mezi velmi náročná místa při plánování vybavení. Často velmi malý prostor musí poskytovat dostatečné zázemí pro uložení bot, svrchníků, ale také doplňků, tašek, deštníků. Při ranním spěšném odchodu do práce a do školy je příjemné najít veškeré potřebné věci na svých místech. Ne vždy je však možné omezený prostor vybavit ideálním počtem polic, skříní a dalšího předsíňového nábytku.

 

 

Stránka 1 z 3 , položek celkem: 21