Rady a tipy

Správná péče o nábytek z masivu

Dřevěný nábytek z masivu je ozdobou celého bytu a vydrží po celé generace. Tedy pokud o něj dobře pečujete. Správně ho čistíte, pravidelně impregnujete nebo dbáte na jeho dobré umístění ve vašem bytě. Protože i když máte doma stálou teplotu, některá místa dřevu dlouhodobě škodí.

 

 

Co se zahradním nábytkem přes zimu?

Každého zahrádkáře čeká na začátku podzimu důležitý úkol. A to je zazimování zahrady. Týká se to však nejen náchylných rostlin, ale také zahradního nábytku, který může být stejně choulostivý. Investovali jsme do něj většinou značné peníze, proto by bylo nasnadě, aby nám vydržel pokud možno co nejdéle.

 

 

Vhodný výběr stolů či stolků oživí domácnost

U stolu sedíme celé hodiny. Trávíme tam pravděpodobně největší část dne, proto se vyplatí investovat do jejich výběru. I díky tomu bude naše stolování s rodinou či blízkými příjemnější, odpolední posezení komfortnější a čtení knihy uvolněnější.

 

 

 

 

 

 

 

 

Začátek školního roku je nejvhodnější doba pro zařízení studentského pokoje

Právě začal nový školní rok, a pokud chceme nově zařídit místnost našeho malého studenta, je tato doba přímo ideální. Nové školní sešity, knihy či učebnice najdou v pokoji své pevné místo a i domácí úkoly se budou vyřizovat snadněji. Je taktéž důležité, aby mělo dítě klid na učení. Září si díky tomu přímo říká o to zvelebit komnatu svého dítěte.

 

 

 

 

 

 

 

Příslušenství do domácnosti – co vybrat?

Naše domácnost je nejen naše vizitka, když k nám přijdou hosté, ale především je to naše malé útočiště, kde se máme cítit příjemně. Vlastní domov, kam se s oblibou vracíme my a členové naší rodiny.

Nábytek vhodný pro odpočinek a relaxaci

Ať již jsme doma či na zahradě, rádi ve volných chvílích relaxujeme. Potřebujeme dát volný proud myšlenkám, pohodlně se uvelebit a užívat si volný pocit bytí.

 

 

 

Vybíráme dětskou postel

Dětská postel je středobodem dětského světa v pokoji, je to místo dětských snů a nejtajnějších přání. Proto musí splňovat velmi přísné nároky na zpracování, nezávadný materiál i správnou velikost. Malý člověk zde tráví polovinu svého času, kvalita je proto důležitější než u jiného nábytku. Stává se strážcem klidného spaní a příjemných snů. Pohodlná postel vám zaručí, že večer nebudete přemlouvat svojí ratolest ke spaní, dítě ulehne s radostí samo.  

 

 

Jak vybrat vhodný stůl do vašeho domova?

Stůl či stolek, ať už do obýváku, do jídelny, nebo třeba do ložnice, bývá skvostným doplňkem interiéru vašeho bytu. Je tedy dobré si pořádně promyslet, jaký design, materiál a rozměr zvolit. V případě vhodného výběru tak stolek dokonale zapadne do interiéru vašeho domova.

Zvolte správnou šatní skříň

Šatní skříně

Šatní skříň je domovem pro všechno vaše oblečení, od ponožek až po kabáty. Díky tomuto nábytku si uživatel ponechává svobodu rozhodnutí, co si vystaví a co raději nechá ukryté před nepovolanými zraky. Šatní skříň však někdy bývá středobodem celého bytu, nejlepší je proto zvolit model, který je prostorný, praktický, ale zároveň elegantní. Vypadá nápaditě a zaujme pozornost nově příchozích návštěvníků. Ideální varianta je, když tento nábytek ještě ušetří prostor v bytě. Může být vysoký či umístěný v rohu a rodina tak má pro sebe spoustu místa.

 

 

 

Vhodně zvolený nábytek do koupelny oživí celou místnost

Koupelnový nábytek

Ani koupelnový nábytek bychom rozhodně neměli opomíjet. Vhodný styl, tvar i design oživí jinak jednotvárnou místnost. Na rozdíl od obývacího pokoje, či ložnice je zde prostor poměrně malý, zabudované poličky či závěsná skříňka tak pomohou poskytnout dostatek místa na vše, co potřebujeme. Včetně důmyslných způsobů, jak si věci přehledně uspořádat a uklidit. Materiál je upraven s důrazem na vysokou odolnost vůči vlhkosti i mechanickému poškození.

 

 

Stránka 1 z 3 , položek celkem: 23