Doprava a platba

Doprava

Dopravné se liší podle hodnoty zboží. V případě, že hodnota objednaného zboží překročí hranici 20.000 Kč, dovezeme Vám nábytek kamkoliv v České republice ZDARMA.

Do 20.000 Kč je dopravné účtováno dle ceny Vaší objednávky následovně: 

 

auto text 

CENNÍK NAŠÍ DOPRAVY 

Cena nákupu Cena dopravy
do 1 500kč 260kč
do 5 000kč 345kč
do 10 000kč 545kč
do 20 000kč 795kč
nad 20 000kč ZDARMA

  ____________________________________________________________________________________

1posta2

CENNÍK ČESKÉ POŠTY*

Cena nákupu Cena dopravy
do 1 500kč 260kč
do 3 050kč 295kč

* Použitelná doprava jen pro malé věci, doplňky nebo vzorkovníky. Pokud půjdou zaslat poštou - omezené váhou - max 30kg balík, jinak bude námi změněn typ dopravy.

  ____________________________________________________________________________________

1zasilkovna 

CENNÍK ZÁSILKOVNY*  

Typ dopravy Cena dopravy
Zásilkovna - výdejní místa (do 15kg*) 180kč
Zásilkovna - doručení na adresu (do 30kg**) 230kč

 

 * Použitelná doprava jen pro malé věci, doplňky nebo vzorkovníky. Pokud půjdou zaslat zásilkovnou - omezené váhou - max 15kg balík, jinak bude námi změněn typ dopravy.

 ** Použitelná doprava jen pro malé věci, doplňky nebo vzorkovníky. Pokud půjdou zaslat zásilkovnou - omezené váhou - max 30kg balík, jinak bude námi změněn typ dopravy.

  _____________________________________________________________________________________________________________________________

Osobní odběr za poplatek 50,- Kč - vlastní odvoz zákazníkem (z technických důvodů bohužel v současné době osobní odběr v omezeném provozu po tel. dohodě)

Adresa pro osobní odběr:

→ (ČR) Praha 10 - Strašnice (pouze v omezeném provozu - po domluvě s naším skladníkem!)

→ (SR) Čadca /Podzávoz 298, 02201 Čadca/

 

Zboží Vám dovezeme na adresu před dům a nebo panelák!

V ceně není vynáška do domu a bytu!  V den závozu zboží si zajistěte dostatečný počet osob na výnos nábytku. (Některé krabice mají někdy i 50-100 kg - velké šatní skříně, smontovaný dřevěný nábytek, ap.). Řidič Vás bude ještě cca. 1 hodinu, nebo dle domluvy před příjezdem kontaktovat, abyste měli co nejpřesnější termín dodání. Při nejasnostech nás kontaktujte na čísle 737 51 4545 - poradíme Vám přibližně o kolik krabic se jedná, případně velikost a přibližnou váhu. (Řidič nemá povinnost Vám nábytek vynášet - samozřejmě Vám nábytek vyloží a případě zájmu Vám vysvětlí z jakých krabic jsou jednotlivé kusy nábytku).

V případě, že zákazník jakýkoliv již telefonicky sjednaný termín na místě nedodrží a k převzetí zboží se nedostaví, bude mu účtováno znovu dopravné.

U řidiče je možná pouze platba v hotovosti. 

 

Výnos nábytku: služba výnosu nábytku není součástí ceny kupní smlouvy (ceny zboží). Tuto službu si může zákazník doobjednat po domluvě a za předem stanovených podmínek. Cena za výnos se může lišit s přihlédnutím na charakter zboží (váha, rozměry, způsob balení) a také na místo a podmínky výnosu (patro, velikost schodiště, dveří, a jiné). Cena za výnos má být předem dohodnuta a odsouhlasena oběma stranami. Prodávající si vyhrazuje právo na to předem zákazníkovi službu výnosu odmítnout a to z časových nebo kapacitních důvodů. V případě zájmu o výnos, napište toto do Poznámky v objednávce, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se telefonicky.

Objednávka vynášky je závazná. Pokud ji zákazník odmítne, může prodávající požadovat po prodávajícím uhradit náklady vzniklé touto situací. Výnos se může zrušit před dodáním nábytku nejpozději, když je zákazník námi před závozem kontaktován a domlouváme přesný termín dodání (většinou 1-3 dny předem).

výnos-a

Vynáška objemného zboží jako jsou sedací soupravy, pohovky, šatní skříně, složený nábytek atd. se sjednává individuálně před doručením zboží.

Důležité upozornění : Již před objednáním zboží je zákazník povinen si proměřit vstupní otvory, aby měl jistotu, že objednané zboží dostane na místo určení. Týká se to především sedacích souprav. U některých sedacích souprav je minimální průchozí šířka 90 cm. Pokud má zákazník někde úzké prostory a posléze zjistí, že nejsou dostatečné a nedostane zboží na požadované místo, není toto důvod k reklamaci a vrácení zboží. V případě nejasností nás předem kontaktujte na info@hmnabytek.cz a nebo na tel. 737 514 545 (jsme tady pro vás Po-Pá: 8h-16h)

Umíme zacházet s nábytkem při přepravě... Nemáme sice nejlevnější dopravu, nemáme ji promítlou do vyšších cen nábytku -  zboží na auto si nakládáme sami a také sami vozíme, abychom předešli případnému poškození nábytku, který je velice náchylný na přepravu (máme špatné zkušenosti s kurýrními službami - hodně reklamací).

Rozhodli jsme se proto nábytek si vozit sami, poté máte jistotu, že zboží dorazí až po domluvě s Vámi. Vždy voláme 1-3 dny předem a sdělíme i časové rozmezí kdy Vám zboží přivezeme a náš pracovník - řidič Vám ještě cca. 0,5 - 1 hod. před příjezdem volá. Právě proto se Vám nestane, že kurýrní služba stojí před domem a snaží se Vám dovolat, že si máte jít nábytek převzít. A když je nábytek poškozený a vy se složitě dohadujete s přepravní společností a prodejcem, čí je to vina. Toto u nás nehrozí - my vozíme, my odpovídáme za případné reklamace. Reklamacím se sice také občas nevyhneme, ale značně jsme je omezili díky naši vlastní dopravě. Také bychom nebyli rádi, kdybychom čekali na nábytek dlouhou dobu a ten nám přišel poškozený vinou neopatrného zacházení, a poté bychom byli nuceni opět čekat na vyřízení reklamace - snažíme se tomuto předejít, a našim cílem je, aby byl náš zákazník spokojený.

Při telefonickém domlouváni termínu závozu informujeme zákazníka mimo jiné i o tom, že bude potřebovat např. i více lidí, pokud se jedná o nějaké těžké krabice s nábytkem, tak aby potom nebyl překvapený.    

Zboží Vám dopravíme naší dopravou, po domluvě kurýrní službou (pokud na nábytek spěcháte, nebo malé věci), nebo poštou na dobírku, na poštovní adresu uvedenou v objednávce.

 

Způsob platby:

Dle druhu zboží může být prodejcem požadována zálohová platba předem převodem na účet číslo:

2300326554/2010

ve výši 10 – 50% ceny zboží. Výši zálohové platby, nebo platby předem Vám upřesníme při telefonickém kontaktu při potvrzování Vaší objednávky.

 

Osobní odběr - 50,- Kč + doplatek ceny zboží v hotovosti

Dobírka - 40,- Kč

Dovoz prodejcem - doplatek ceny zboží – zaplacená záloha + dopravné (viz. Cena dopravného) + dobírka

Na splátky – akontace (%-tuální záloha) + dopravné (viz. Cena dopravného)

Zboží doručujeme především prostřednictvím naší dopravy, nebo popřípadě přes smluvního partnera přepravní společnosti. Za provedenou se rozumí přeprava v okamžiku složení zásilky na chodníku před vchodem domu na místě určení. Zboží je většinou dodáváno v demontu s podrobným návodem ke složení. Je důkladně zabaleno (krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

Nabízíme také montáž zboží za poplatek 30% z celkové ceny zboží v okolí Prahy a Berouna, ostatní lokality po dohodě.

 

DODACÍ LHŮTA:

Termín pro dodání zboží je orientačně 2-6 týdnů u tvrdého nábytku, 4-8 týdnů u polstrovaného nábytku (sedačky, pohovky).  Pokud jste si objednali více položek, budeme vám zboží expedovat najednou, až bude vše na našem skladu. Přesný den, kdy bude zboží doručeno na Vaši adresu Vám sdělíme na Váš email, popř. telefon, uvedený v objednávce ihned jak bude objednávka vyřízena. Přepravce bude mít k dispozici Vaše telefonní číslo pro případ nezastižení na dané adrese.

 

Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (např. zruší objednávku v případě, kdy je zboží již odeslané, není i přes dohodnutý termín přítomna kupujícím určená osoba nebo není schopen uhradit kupní cenu atd.), nese kupující náklady na dopravu nebo spojené s opakovaným dodáním v plné výši. Pokud Kupující nepřevezme zásilku, postupuje se dle obchodních podmínek a Prodávající má právo o úhradu vzniklých nákladů.

 

Více obchodní podmínky