Vše o nákupu

Taburet CEZAR u paní Bedřišky

Taburet CEZAR v bílé kůži u paní Bedřišky, která posílá fotografii s recenzi: Děkujeme, jsem moc spokojená, jak s objednávkou, která mimo jiné byla vyřízena nad očekávání brzy. A i s vaší dopravou. Platila jsem doplatek hotově na místě předání a nebyl žádný problém s pomocí při vynášce do patra.  Komoda i taburet jsou bez poškození a vašich služeb si cením.  Doporučuji ostatním zákazn...

Komoda KINGA u paní Bedřišky

Komoda KINGA 3 z masivního dřeva v odstínu 3 u paní Bedřišky v Plzni. Zákaznice nám poslala fotografii s milou recenzi:  Dobrý den, Děkujeme za výnos až na místo.  Jsem velmi spokojená s vaší službou.  Bedřiška    ...

Výklopná postel BED CONCEPT v Sternberku

Dnes nám přišel e-mail od paní ANNY, která jsi u nás zakoupila výklopnou postel BED CONCEPT a taštičkovou matraci. Její milá recenze: Postel je úžasná. Spolupráce s vaší firmou je skvělá. Komunikace, dodání super. Děkuji Anna K. .  ...

Sedačka NEPAL u paní Pavly

Sedací souprava NEPAL, kterou si evidentně zamiloval i jejich domácí mazlíček! Spokojená zákaznice Pavla nám posílá fotografii kvalitní a odolné sedačky NEPAL v černé barvě, kterou jsi nezamilovala nejen ona... . .  ...

Výhody nákupu u nás

vyhodyMáme největší výběr nábytku, především dětského nábytku  - dětských pokojů přes 80 kolekcí a dětských postelí a také největší výběr sektorového nábytku - přes 130 kolekcí od předních evropských výrobců (BRW, Bogfran, Forte, Wajnert, Szynaka, Dolmar, ap.) v České republice.

Přečíst si více...

 

Obchodní podmínky

obcodni podminkyTyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.hmnabytek.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, který je Interier s.r.o., Koněvova 2660/141, Praha 3, 130 00, IČ 29043140 (provozovatel, dodavatel) a kupujícího (zákazník, spotřebitel).

Přečíst si více...

 

Doprava a platba

dopravaDopravné se liší podle hodnoty zboží. V případě, že hodnota objednaného zboží překročí hranici 20.000 Kč, dovezeme Vám nábytek kamkoliv v České republice ZDARMA. Do 20.000 Kč je dopravné účtováno dle hodnoty Vaší objednávky.

Přečíst si více...

 

 

Garance nejlepšího nákupu

garanceNábytek pro každého - Náš e-shop www.hmnabytek.cz se specializuje především na dětský nábytek a modulový sektorový nábytek (největší výběr dětských pokojů a postelí a modulových sektorových sestav v ČR), od známých evropských výrobců BRW, Bogfran, Wajnert, Szynaka, Forte, Dolmar, Bellamy, ap. Vše pod jednou střechou....a za příznivé ceny a naší vlastní dopravou!!!!

Přečíst si více...

 

Jak nakupovat

ako nakupovatNábytek pro každého - Náš e-shop www.hmnabytek.cz se specializuje především na dětský nábytek a modulový sektorový nábytek (největší výběr dětských pokojů a postelí a modulových sektorových sestav v ČR), od známých evropských výrobců BRW, Bogfran, Wajnert, Szynaka, Forte, Dolmar, Bellamy, ap. Vše pod jednou střechou....a za příznivé ceny a naší vlastní dopravou!!!!

Přečíst si více...

 

Nákup na splátky

na splatkySpotřebitelský úvěr lze rychle a s minimální administrativou vyřídit přímo na našich internetových stránkách. Nepotřebujete žádného ručitele, pouze doklady k ověření totožnosti (případně vašeho příjmu).

Přečíst si více...