Výhody nákupu u nás

 • ábytek pro každého - Náš e-shop www.hmnabytek.cz se specializuje především na dětský nábytek a modulový sektorový nábytek (největší výběr dětských pokojů a postelí a modulových sektorových kolekcí nábytku v ČR - vybavíte obývací pokoj, jídelnu, ložnici, předsíň) od známých evropských výrobců BRW, Bogfran, Szynaka, Forte, Dolmar, Bellamy, ap. Vše pod jednou střechou a za příznivé ceny a s naší vlastní dopravou!!!

 • Nabídkou sortimentu patříme mezi největší prodejce nábytku v ČR - nikde jinde nenajdete větší výběr dětského nábytku (přes 140 kolekcí - od miminek po studenta) a sektorového nábytku (přes 180 kolekcí - od levnějších až po prémiové) v ČR.
 • Zpětná vazba na Heureka.cz - Ověřený zákazník - spokojenost našich zákazníků - hodnocení.

 • Slevové akce pro naše registrované zákazníky - slevy od 2-10% na nákup, posílané na e-mail zaregistrovaným zákazníkům.

 • Věrnostní slevy dle výše nákupu - registrovaní 2% v základu při nákupu, při nákupu nad 50 000,- kč sleva 3 %, při nákupu nad 100 000,- Kč sleva 5%

 • Vaše zboží Vám dovezeme naší dopravou po předchozí telefonické domluvě, zboží si sami nakládáme a vozíme, abychom předešli případným reklamacím, které vznikají právě špatným zacházením při přepravě (kurýrní služby, ap.). V případě reklamace, vše řešíme my a pokud máte od nás zaplacenou i dorpavu tak reklamaci na naše náklady doručíme opět k Vám na adresu. pokud jde o osobní odběr - bude reklamace nachystaná v místě osobního odběru.

 • Každý den aktualizujeme nabídku nového zboží, naši operátoři Vám odpoví na Vaše otázky telefonicky, e-mailem.

 • Zboží můžete nakoupit i na splátky - spolupracujeme se splátkovou společností COFIDIS - vyplníte si rychle on-line žádost o půjčku,přímo na stránkách našeho e-shopu - jednodušeji to již nejde...

 • Máme největší výběr nábytku, především dětského nábytku  - dětských pokojů přes 130 kolekcí a dětských postelí a také největší výběr sektorového nábytku - přes 180 kolekcí od předních evropských výrobců (BRW, Bogfran, Forte, Szynaka, Dolmar, Meblar, Dig-net, Latzke, Nábytek-pohoda, a mnoho dalších) v České republice.

 • V naší nabídce najdete nábytek všech cenových kategorií, jak levnější kolekce, standardní kolekce nábytku pro vybavení interiéru, tak i krásně luxusní designové kolekce nábytku (klasického i moderního) od nejlepších evropských výrobců nábytku, vše pod jednou střechou a za přiměřené ceny.

 • Každý týden nové kolekce nábytku, často je máme jako první na trhu.

 • Jsme ryze česká firma, nemáme žádné německé nebo jiné vlastníky, kteří by vyváděli peníze do zahraničí. Jsme na trhu od roku 2010.
 • Můžete si u nás nakoupit i osvětlení do celého domu na našem novém webu www.ledmat.cz - v případě objednání s nábytkem nebude již doplácet za dopravu osvětlení - dodáme najednou v ceně dopravy nábytku.
 • Umíme zacházet s nábytkem při přepravě. Nemáme sice nejlevnější dopravu, protože si zboží na auto nakládáme sami a také sami vozíme, abychom předešli případnému poškození nábytku, který je velice náchylný na přepravu (máme špatné zkušenosti s kurýrními službami - hodně reklamací). Rozhodli jsme se proto vozit si nábytek sami, poté máte jistotu, že zboží dorazí až po domluvě s Vámi. Vždy voláme 1-3 dny předem a sdělíme i časové rozmezí, kdy Vám zboží přivezeme a náš pracovník - řidič Vám ještě cca 0,5- 1 hod. před příjezdem volá. Právě proto se Vám nestane, že kurýrní služba stojí před domem a snaží se Vám dovolat, že si máte jít nábytek vyzvednout a že Vám s tím nepomůže, ani když je nábytek poškozený a vy se složitě dohadujete s přepravní společností a prodejcem čí je to vina. Toto u nás nehrozí - my vozíme, my odpovídáme za případné reklamace. Reklamacím se sice také občas nevyhneme, ale značně jsme je omezili díky naší vlastní dopravě. Také bychom nebyli rádi, kdybychom čekali na nábytek dlouhou dobu a ten nám přišel poškozený vinou neopatrného zacházení, a poté bychom byli nuceni opět čekat na vyřízení reklamace - snažíme se tomuto předejít a našim cílem je, aby byl náš zákazník spokojený.

 • Při telefonické domlouvě termínu závozu infomujeme zákazníka mimo jiné i o tom, že bude potřebovat např. i více lidí, pokud se jedná o nějaké těžké krabice s nábytkem, tak aby potom nebyl překvapený.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP!

 

IMG-20161220-WA0002IMG-20161220-WA0001

IMG_20210706_163738IMG_20210706_174856

IMG_20210706_174858IMG_20210706_174906

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení