Výhody nákupu u nás

 • Nábytek pro každého - Náš e-shop www.hmnabytek.cz se specializuje především na dětský nábytek a modulový sektorový nábytek (největší výběr dětských pokojů a postelí a modulových sektorových kolekcí nábytku v ČR - vybavíte obývací pokoj, jídelnu, ložnici, předsíň) od známých evropských výrobců BRW, Bogfran, Wajnert, Szynaka, Forte, Dolmar, Bellamy, ap. Vše pod jednou střechou a za příznivé ceny a s naší vlastní dopravou!!!

 • Zpětná vazba na Heureka.cz - Ověřený zákazník - spokojenost našich zákazníků - hodnocení.

 • Slevové akce pro naše registrované zákazníky - slevy od 2-10% na nákup, posílané na e-mail zaregistrovaným zákazníkům.

 • Vaše zboží Vám dovezeme naší dopravou, zboží si sami nakládáme a vozíme, abychom předešli případným reklamacím, které vznikají právě špatným zacházením při přepravě (kurýrní služby, ap.).

 • Každý den aktualizujeme nabídku nového zboží, naši operátoři Vám odpoví na Vaše otázky telefonicky, e-mailem.

 • Zboží můžete nakoupit i na splátky - spolupracujeme se splátkovou společností CETELEM - vyplníte si rychle on-line žádost o půjčku.

 • Máme největší výběr nábytku, především dětského nábytku  - dětských pokojů přes 80 kolekcí a dětských postelí a také největší výběr sektorového nábytku - přes 130 kolekcí od předních evropských výrobců (BRW, Bogfran, Forte, Wajnert, Szynaka, Dolmar, ap.) v České republice.

 • V naší nabídce najdete nábytek všech cenových kategorií, jak levnější kolekce, standardní kolekce nábytku pro vybavení interiéru, tak i krásně luxusní designové kolekce nábytku (klasického i moderního) od nejlepších evropských výrobců nábytku, vše pod jednou střechou a za přiměřené ceny.

 • Každý týden nové kolekce nábytku, často je máme jako první na trhu.

 • Jsme ryze česká firma, nemáme žádné německé nebo jiné vlastníky, kteří by vyváděli peníze do zahraničí.

 • Umíme zacházet s nábytkem při přepravě. Nemáme sice nejlevnější dopravu, protože si zboží na auto nakládáme sami a také sami vozíme, abychom předešli případnému poškození nábytku, který je velice náchylný na přepravu (máme špatné zkušenosti s kurýrními službami - hodně reklamací). Rozhodli jsme se proto vozit si nábytek sami, poté máte jistotu, že zboží dorazí až po domluvě s Vámi. Vždy voláme 1-3 dny předem a sdělíme i časové rozmezí, kdy Vám zboží přivezeme a náš pracovník - řidič Vám ještě cca 0,5- 1 hod. před příjezdem volá. Právě proto se Vám nestane, že kurýrní služba stojí před domem a snaží se Vám dovolat, že si máte jít nábytek vyzvednout a že Vám s tím nepomůže, ani když je nábytek poškozený a vy se složitě dohadujete s přepravní společností a prodejcem čí je to vina. Toto u nás nehrozí - my vozíme, my odpovídáme za případné reklamace. Reklamacím se sice také občas nevyhneme, ale značně jsme je omezili díky naší vlastní dopravě. Také bychom nebyli rádi, kdybychom čekali na nábytek dlouhou dobu a ten nám přišel poškozený vinou neopatrného zacházení, a poté bychom byli nuceni opět čekat na vyřízení reklamace - snažíme se tomuto předejít a našim cílem je, aby byl náš zákazník spokojený.

 • Při telefonické domlouvě termínu závozu infomujeme zákazníka mimo jiné i o tom, že bude potřebovat např. i více lidí, pokud se jedná o nějaké těžké krabice s nábytkem, tak aby potom nebyl překvapený.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP!

IMG-20161220-WA0002 IMG-20161220-WA0001