Kancelářský nábytek nepatří pouze do kanceláří

Současné trendy přizpůsobují kanceláře k hladkým jemným liniím. Ve výběru barev jsou upřednostněné přírodní odstíny dřeva, vrací se klasické materiály. Návrháři se snaží najít ideální kombinaci v praktické funkci, dostatku úložných prostor a zároveň příjemnému dojmu. Přírodní dřevo, kůže, kombinace skla a kovu dokáží vytvořit příjemnou atmosféru a zároveň dodat nábytku dlouhou životnost.

Pohodlí pro práci i studium

Kancelářské židle i psací stůl jsou navrženy v konstrukci, která podporuje správné sezení. Ergonomická výška, možnost individuálního přizpůsobení, dostatečná opora zad, to vše výrazně přispívá lepší koncentraci, zabraňuje vzniku únavy nebo bolesti hlavy. Kancelářská křesla poskytují oporu po dobu soustředěné práce v kanceláři. Mladí studenti nebo děti však tráví značnou část dne sezením u stolu také. Při psaní, učení, ale i tvoření je třeba vytvořit dostatečné zázemí zejména dětem.

Využívání správných návyků při hraní si dobře utvrdí a přirozeně přijmou za své i do budoucna.

 143697-8

Přehledné uložení knih i hraček

Dalším výrazným prvkem kanceláře jsou policové regály, úložná místa. Firma je povinována držet evidenci daňových a účetních dokladů, smluv, mnoho firem si vede zásobu tiskopisů nebo propagačních materiálů. Kancelářský nábytek je uzpůsoben k přehlednému uložení tiskovin, nabízí varianty od otevřených systémů až po skříně s bezpečnostním uzavíráním. Nábytek musí nabízet nejen dostatečný prostor, ale také vysokou nosnost. Policové regály tak mohou výborně zastoupit domácí knihovnu. Poskytnou přehled a dostatek prostoru pro uložení studijních materiálů, knih, časopisů, ale třeba i hraček. Velkou předností regálů je nenápadný styl a možnost změny vnitřních dispozic. Podle potřeby je možné posunovat výšku polic. Variabilní je i možnost volby otevřených polic, nebo skříněk se skleněnou či plnou výplní.

 

Současná nabídka vybavení kanceláří počítá s univerzálním využitím. Nabízí široké rozpětí od jemných elegantních stylů, které působí nenápadně, snadno se kombinují s již stávajícím vybavením a nepůsobí rušivě. Nabízí však i nápadné a originální varianty. Při výběru nábytku do studovny, dětského pokoje nebo i obývacího pokoje se zkuste inspirovat i nabídkou pro vybavení kanceláří. Jistě najdete praktické a zajímavé typy i pro váš byt.