Co vše vyrábí značka Tempo Kondela a čím se její produkty vyznačují?

Botníky tempo kondela seženete v HM Nábytek

Tempo Kondela je oblíbený slovenský výrobce nábytku, který již od roku 1992 uspokojuje poptávku po kvalitním a pohodlném vybavení domácnosti za přijatelné ceny, a to nejen na Slovensku, ale i v České republice a dalších zemích.

Nábytek Tempo Kondela se vyznačuje svou nadčasovostí, jednoduchostí a snadnou kombinovatelností jednotlivých kusů. Z materiálů využívá především dřevo, ale i dýhu, kov nebo různé druhy textilií a jejich kombinace. Výsledkem je kvalitně zpracovaný a cenově dostupný nábytek i bytové doplňky. Co všechno si od Tempo Kondela můžete pořídit?

Vybavení do ložnice

Značka Tempo Kondela nabízí kompletní nábytkové vybavení ložnice. Vyrábí stabilní a pohodlné postele v různých variantách pro jednoho i pro dva, stejně jako noční a toaletní stolky, šatní skříně, komody nebo poličky. Nábytek lze pořídit jak jednotlivě, tak ve sladěných setech.

Nábytek do obývacího pokoje

Se značkou Tempo Kondela si bez obtíží můžete zařídit kompletní obývací pokoj. V sortimentu nechybí základní jednotky obývacích pokojů — sedací soupravy v široké paletě rozměrů a barevných provedení. Dále zde najdete křesla, pohovky i taburety a další čalouněný nábytek. To vše doplní knihovny, komody a praktické sestavy regálů či polic.

Vše do kuchyně a jídelny

Tempo Kondela vyrábí i nábytek do kuchyní a jídelen: kuchyňské linky, ale také stoly, židle, kuchyňské lavice, vitríny a další vybavení. Vše je opět možné pořídit jednotlivě, anebo jako hotový, stylově sjednocený komplet.

Nezbytnosti do chodby a předsíně

Ani nábytek do předsíně nezůstal značkou Tempo Kondela opomenut. Z nabídky si můžete vybrat především rozličné typy botníků, ale také například věšáky, lavice či taburety pro pohodlnější obouvání nebo rovnou celé předsíňové stěny.

Další zařízení nejen do domácnosti

A to stále není všechno: značka Tempo Kondela vyrábí i nábytek do koupelen nebo na zahradu, a dokonce se jimi můžete kompletně zařídit i dětský či studentský pokoj nebo kancelář. Hlavní nabídku pak doplňují rozličné interiérové doplňky, obrazy nebo koberce.

Tempo Kondela je zkrátka správnou volbou pro každého, kdo hledá nábytek s vyváženým poměrem ceny a kvality.