Botník je bez nadsázky dokonalým kusem nábytku: Znáte všechny jeho výhody?

Botník s lavičkou

Máloco dokáže znehodnotit jinak dokonalou předsíň jako hromada bot poházených jedny přes druhé. Přitom stačí jeden jediný kus nábytku, který ani nezabere moc místa – a všechno může vypadat úplně jinak.

Řeč je samozřejmě o botníku. Často opomíjený a nedoceňovaný nábytek je ve skutečnosti skvělým, designovým, a především praktickým prvkem domácnosti. Vyrábí se v celé řadě velikostí a z nespočtu různých materiálů i jejich kombinací, takže si každý může vybrat podle svých potřeb, preferencí a vkusu.

Botky budou v bezpečí

Především v případě, že si potrpíte na dražší značkové boty, by vám mělo ležet na srdci i jejich správné uskladnění v době, kdy je zrovna nenosíte. Botník zajistí, že se na boty nebude prášit, neotlučou se a zůstanou také bezpečně z dosahu malých dětí nebo domácích mazlíčků.

Dokonale přehledné uspořádání

S botníkem už budete vždycky vědět, kde přesně se který pár vaší obuvi nachází. Už se vám nestane, že byste běhali po předsíni jen s jednou botou a marně hledali druhou do páru. Organizační systém, který si v botníku zvolíte, je jen a jen na vás: svou obuv můžete uspořádat podle typu, sezóny, ale třeba i podle barev. Pokud je vás doma víc, může mít každý člen domácnosti vyhrazený prostor v botníku jen pro své boty.

Řešení do každé domácnosti

Pro každou domácnost i její obyvatele se dozajista najde ideální botníkové řešení, přesně na míru jejich potřebám. Máte-li doma starší osoby, které si při obouvání raději sednou, vyberte si praktický botník se sedátkem. Do malých prostor, klidně i do garsonky, se bude skvěle hodit otočný botník: zabere naprosté minimum místa, a navíc dodá interiéru designovou jiskru.

Designový šedý botník u stěny

Výběr je veliký i z hlediska použitých materiálů a stylu botníku. K dispozici jsou botníky z masivu, lamina, elegantního kovu i praktického plastu. Můžete tak sáhnout po řešení, které dokonale zapadne do celkového stylu vašeho interiéru.

Všechny botníky jsou navíc koncipované tak, aby byly co nejméně náročné na údržbu a čištění. Bez obav si tedy můžete domů vybrat i bílý botník.

S botníkem se zkrátka vaše předsíň promění jako mávnutím kouzelného proutku v čistý a přehledný prostor.