🤩 Využijte slevy až 54%.
⚠️ Pouze do 10.3. ⚠️

Přednosti psacích stolů z masivu

Řekl vám někdo, že pro psací stůl není masivní dřevo vhodný materiál? Ale proč vlastně? Když se nad tím zamyslíte do hloubky, vyjde vám naopak masiv jako naprosto ideální volba. Víte proč?

Nábytek z masivního dřeva dodává útulnou a přívětivou atmosféru domova kterékoliv místnosti v domácnosti. A nejen tam. Proč by tedy neměla podobnou atmosféru vyzařovat i vaše pracovna nebo kancelář?

Psací stůl z masivu

Psací stůl z masivu vám vydrží navěky

Dřevěný psací stůl vám vydrží celá léta, a přitom bude stále vypadat skvěle. Žádný jiný materiál není tak odolný a spolehlivý jako právě dřevo. Navíc ani nepotřebuje nijak náročnou údržbu: stačí na něm pravidelně otírat prach a čas od času jej přetřít leštěnkou na dřevo. Díky stabilní konstrukci navíc stoly z masivu unesou i větší váhu než stoly z jiných materiálů.

Design s atmosférou

Nábytek ze dřeva jako takový dokáže každému interiéru dodat osobitost, jiskru a pomyslné přívětivé teplo. U psacích stolů to platí dvojnásob, jelikož jsou často dominujícím kusem nábytku v dané místnosti: ať už je to pracovna, kancelář nebo dětský pokoj. Pracovně i kanceláři propůjčí dojem důstojnosti a stability, dětskému pokoji pak dodají útulnost.

I po stránce estetické má masivní dřevo co nabídnout. Jeho jedinečná kresba se oku jen tak neomrzí, navíc každý druh dřeva má svou jedinečnou barvu i texturu: výběr tak můžete snadno přizpůsobit vašim osobním preferencím.

Snadno jej sladíte s ostatním nábytkem

Stoly z masivního dřeva mají tu výhodu, že se dají snadno přizpůsobit téměř jakémukoliv stylu: budou dobře působit jak v moderním, tak i v rustikálním interiéru. Dobře se snášejí rovněž s nábytkem z jiných druhů dřeva a výborně doplní v podstatě jakoukoliv barevnou paletu, v níž je daná místnost vyvedená. Potíže pak nebudete mít ani s výběrem dalšího nábytku, který budete pořizovat později.

Podtrženo a sečteno, hledáte-li stabilní a spolehlivý stůl, je právě stůl z masivu tou správnou volbou. Nebudete muset mít strach, že se rozpadne, když se na něj zle podíváte.