Kolekce CUBE: ukázka bydlení budoucnosti

Nové prostory nebo rekonstrukce staršího bytu si žádají poměrnou investici do kvalitních podlah, dveří, úprav a malby stěn. Tyto prvky tvoří základnu. Styl interiéru i vaši pohodu při bydlení pak určuje výběr nábytku. Zatímco křeslo nebo drobné vybavení snadno vyměníte, u velkých částí musíte pečlivě vybírat. Na obývací stěnu nahlížejte nejen z pohledu momentálních potřeb, ale i s objektivním odstupem a rezervou pro budoucí změny v následujících letech.

Perfektní uspořádání

Při výběru nábytku je důležitý nejen vzhled a kvalitní zpracování, ale také praktické uzpůsobení. Moderní nábytek musí nabídnout dostatečné úložné nebo odkládací plochy. Neopomeňte ani na dostatečné a bezpečné místo pro instalaci velkoplošné televize nebo multimediálních stanic.

Mladě a dynamicky řešenému obývacímu pokoji bude slušet komplet CUBE. Skvěle využívá vysoké boční skříně a další plochy vede ve spodní i horní obvodové části. Navíc pracuje s praktickým náhledem, nenechává většinu polic otevřených. Běžná údržba nenutí k nekonečnému utírání prachu, navíc můžete uložit veškeré potřebné předměty v soukromí.

Pevná dvířka zvyšují iluzi dokonalého pořádku. Přesné geometrické tvary jsou skvělým estetickým řešením. Seskupení nábytku působí jednotně a je vedené jednoduchými elegantními liniemi.

Nadčasové barvy

Obývací stěna CUBE dokonale využívá i nadčasové barvy. Střídá jemné odstíny “grey” a světlé “sand”. Neutrální barvy perfektně zapadnou do koncepce moderního bydlení. Navíc barevnými doplňky můžete libovolně měnit náladu interiéru. Barvám nábytku nemusíte přizpůsobit preference malby zdi nebo tapet. Jakákoli barevná kombinace skvěle vyhoví celku a podtrhne vaši originalitu.

Neméně zajímavou variantou je také doplněk o 3 RGB osvětlení. LED svítidla zažívají velký boom a interiérový designéři s oblibou využívají široké barevné spektrum malých zdrojů. Nábytek můžete zajímavě oživit náladovým osvětlením, volit výrazné živé tóny nebo naopak jemným tlumeným světlem pracovat s intimní atmosférou.

Při výběru nového nábytku se nemusíte řídit katalogy velkých nábytkových obchodů. Váš prostor si zaslouží originální řešení. Odkloňte se od masivní produkce a prohlédněte si moderní design, který úspěšně kombinuje vysokou užitnost s nadčasovým vzhledem.