Zahradní nábytek pro léto

Do zahrady, na terasu nebo na balkon? Internetový obchod www.hmmnabytek.cz nabízí široké spektrum nábytku pro letni období v různých cenových variacích. Vybere si u nás každý. Při návrhu zahradního nábytku je výrobci kladen důraz na pohodlí, aby byl zajištěn dostatečný odpočinek. Nabízíme polohovatelná lehátka, židle, houpačky, nejrůznější stolky a další doplňky na zahradu. Samozřejmostí jsou textilní sedáky a opěrky, které nábytku dodávají patřičné pohodlí. Hitem letošního léta jsou květinové motivy na textiliích.

Dřevěný:

Nabídce zahradního nábytku stále dominují výrobky z přírodního materiálu - ze dřeva. Kromě klasických dřevených materiálu nabízíme i nábytek z cizokrajného teaku. Provedení nábytku z tohoto dřeva vydrží desetiletí.

77925-2 

Kovový:

Kovové provedení zahradního nábytku je nejčastěji v hliníkovém provedení. Mezi jeho výhody patří nízká hmotnost a jednoduchá opracovatelnost. Velmi oblíbenou kombinaci tvoří hliníková konstrukce spolu s textilií nebo kovová konstrukce kombinovaná se dřevem. Část zákazníků preferuje ocelové provedení nábytku, který je odolný vůči zevním vlivům.

 

Plastový:

Prioritou na českém trhu je stále zahradní nábytek zhotovený z plastu. Kvalita plastového nábytku se zdokonaluje a nemusí se jednat o nejlevnější nábytek. Stále zákazníci volí plastový nábytek z důvodu snadné údržby, odolnosti vůči povětrnostním vlivům i vodě a také nízké hmotnosti.

 

Umělý ratan:

Jde vlastně také o typ plastového nábytku, kdy ratan, který je pro venkovní použití nevhodný, nahrazuje plast. Způsob výroby je velmi podobný jako u klasického ratanu, kdy se kovová konstrukce vyplétá právě plastovými vlákny. Ta mohou být různobarevná, ale zpravidla se volí hlavně odstíny hnědé, aby umělý materiál maximálně napodoboval ten přírodní. A daří se to. Vzniká tak velmi zdařilá imitace ratanu, která je velmi odolná a zároveň vyžaduje od svých majitelů jen malou péči.

 

Naši nabídku zahradního nábytku najdete zde.