Nábytek do obývacího pokoje, ložnice, pracovny, předsíně

Sektorový, skladebný neboli univerzální, nábytek lze jakkoli kombinovat do sestav a tento typ nábytku opět získává na popularitě. Jednotlivé díly lze rozšiřovat, vzájemně nastavovat i přestavovat podle aktuálních potřeb majitelů. Kombinuje se v něm praktičnost, možnost individuálně vybavit interiér na míru a příznivá cena. Je vhodný do všech bytů i domů, ale ocení ho zejména majitelé menších bytů pro svou praktičnost a multifunkčnost.

Například díky sektorovému nábytku můžeme z dětského pokojíčku dokoupením několika kusů vyhovět požadavkům studenta. Nebo podobně lze rozšířit knihovnu, předsíň, ložnici, domácí pracovnu i obývací pokoj. Vyjde nás to mnohem levněji, než když pořizujeme kompletní novou sestavu. Prostě pouze dokoupíme nezbytnosti.

Sektorový nábytek výrobci nabízejí v nejrůznějším designu. Od moderních sestav přes rustikální nebo barevný dětský nábytek. Barvy jsou buď velmi syté a nápadné, nebo naopak chladné, často ve spojení s leskem. Lesku se dosahuje buď speciální fólií s leskem, nebo dražší variantou – nábytek se stříká a lakuje do tzv. vysokého lesku. Velmi oblíbená je kombinace dřeva v dekoru ořech, barva kontrastní bílá a černá.

143397-3

Část lidí preferuje vybavení obývacího pokoje tzv. modulovým nábytkem, ze kterého lze sestavit obývací stěnu natrvalo, bez myšlenky budoucího rozšíření. Spodní skříňky jsou nízké, horní závěsné, bez přímého napojení na spodní nábytek. Výsledkem je vzdušnost, jednoduchost, elegance. Zvláště když využijeme kombinace dřeva s čelním skleněným prosklením dvířek.

Naši nabídku sektorového nábytku najdete ZDE.