Vytvořte reprezentativní vstup do vašeho bytu

Ranní odchod do práce a do škol provází zpravidla shon. Početná rodina se v zimě potýká s relativně malým prostorem a nadbytkem předmětů - aktovky, kabelky, rukavice, objemné bundy, boty. Zapomínání a zmatek je však možné velkou měrou korigovat a ranní odchod celé rodině zpříjemnit. Efektivně zařízená předsíň vám poskytne dostatek úložných i odkládacích ploch, využije dispozic bytu k pohodlnému obouvání i prostřídání se v úpravách na začátku nového dne.

Botníky a věšáky

Nedostatečný prostor pro ukládání bot můžete jednoduše navýšit botníkem. Kvalitně zpracovaný nábytek má speciálně uzpůsobené police nebo uzavíratelné zásuvky. Malé dětské boty i boty na podpatku bezpečně uložíte, uvolníte podlahu a místnost jednoduchým systémem uklidíte. Elegantní botník snadno vyberete k barvě okolního vybavení. Jednotlivé kousky nábytku můžete vést i podél stěn vstupní chodby. Uzavřená skříň nepůsobí rušivě a horní plochu můžete využít i jako další odkládací místo na osobní věci. Věšáky patří mezi další volně stavitelný kousek nábytku, kterým snadno rozšíříte místo pro věšení sezonního oblečení.

Řešení na míru

Pokud máte před sebou úkol vybavit prostor nově, můžete volit ze dvou základních variant. Sektorový nábytek můžete uzpůsobit svým individuálním potřebám i dispozicím místa. Volně kombinujete vysoké i nižší skříňky, botník nebo policové systémy. Pokud si nejste jisti, jak správně k sobě sladit jednotlivé prvky, vaší volbou jsou kompletní předsíňové sestavy. Výrobci předjímají běžné potřeby a uzpůsobují nábytek tak, aby zajistil dostatek místa pro boty, oblečení i doplňky. Sestavy působí celistvě, využívají dokonale osazený prostor a vám ušetří čas s plánováním.

Pro pohodlný vstup do bytu není třeba zásadně měnit stavební dispozice bytu. Stačí vyměnit nevhodný nábytek a lépe místo rozčlenit. Správnou volbou vybavení můžete využít i minimální prostor a lépe zorganizovat ukládání oblečení i bot.