Vhodně zvolený nábytek do koupelny oživí celou místnost

Ani koupelnový nábytek bychom rozhodně neměli opomíjet. Vhodný styl, tvar i design oživí jinak jednotvárnou místnost. Na rozdíl od obývacího pokoje, či ložnice je zde prostor poměrně malý, zabudované poličky či závěsná skříňka tak pomohou poskytnout dostatek místa na vše, co potřebujeme. Včetně důmyslných způsobů, jak si věci přehledně uspořádat a uklidit. Materiál je upraven s důrazem na vysokou odolnost vůči vlhkosti i mechanickému poškození.

Set koupelnového nábytku

K prodeji se často nabízí celý komplet doplňků, či zařízení. Design sice není tak propracovaný, jako u sedacích souprav, postelí nebo jídelních setů, ale koupelnu nápaditěji oživí jednodušší barvy. Hnědá barva dřeva zvýrazní celou místnost a dodá ji důstojnost i gentlemanskou eleganci. Odstíny bílé na druhou stranu osvětlí jinak tmavší místnost v pozitivním duchu.

65557-2

Koupelnová skříňka

V koupelně je skříňka obzvláště praktická. Slouží jako úschovna našich věcí a zároveň funguje jako zrcadlo. Některé jsou užší, vypadají jako by přímo vystupovaly ze stěny, což jim propůjčuje futuristický vzhled. Zmíněná zrcadlová skříňka připomíná UFO přistávající v naší umývárně.

Skříňky je nejlepší umístit nejen nad umyvadlem, ale i pod ním. Můžeme tam schovat například uklízecí prostředky či hygienické doplňky, které se nám nevejdou do toaletky nahoře. Nábytek stojí na vhodném místě, takže nemáme pocit, že by v koupelně ubíral místo.

Nebo je možné si koupit přímo celý závěsný sloupek dlouhý téměř dva metry. Takový model se podobá spíše malé šatní skříni. Je tam hned několik poliček a dá se tam uložit téměř cokoliv, co potřebujeme. Máme tak v jinak malé místnosti spoustu volného místa.