Jak pomocí nábytku vytvořit domácí pracovnu? Seznamte se s WORK CONCEPT

Toužíte mít doma pracovnu? Jak na to, když doma potřebujete mít pohodlné místo pro práci, nemáte prostoru nazbyt, ani chuť přestavovat všechen nábytek a už vůbec ne předělávat bytové příčky? Řešením je rozkládací psací stůl.

Nábytek do pracovny

Znáte to: trávíte doma u notebooku mnoho času a později už nevíte, kam si sednout, aby vám šla práce od ruky a pracovalo se vám příjemněji. Abyste nebyli v bytě ochuzeni o pracovnu, kterou v dnešní době tak nutně potřebujete, zvolte WORK CONCEPT.

Dokáže být přizpůsobivý

Tento přizpůsobivý nábytek je způsob, jak rychle změnit obývací pokoj na pracovnu a opačně. Kdykoliv budete potřebovat, svůj pracovní prostor jednoduše vytvoříte na tři úkony. Otevřete skříňku, zdvihnete pracovní desku a rozložíte nohy stolu.

Předem si jen promyslete, kam stůl umístíte a podle toho volte pravé nebo levé provedení. Skříňová část je určena pro umístění ke stěně. Po rozložení stůl zabírá prostor o délce 136 cm a šířce 115 cm. O takovéto velikosti budete mít vaše pracoviště.

Podobně stůl snadno složíte. Vznikne z něj nenápadná skříňka o rozměrech 115 × 93 × 27 cm, která vám nebude překážet.

Nábytek nemusíte každý den uklízet. Složit ho můžete jen když potřebujete víc místa nebo jednoduše chcete zapomenout na práci. Ve chvíli, kdy stůl zavřete do skříňky, nic vám jej nebude připomínat.

Nejen do malých prostor

Work concept

WORK CONCEPT se nejlépe hodí tam, kde potřebujete využít každý kousek místa na maximum. Je řešením, jak smysluplně a prakticky vybavit malý byt. Vzhledem k tomu, že jako složená komoda nebude narušovat design vašeho interiéru, můžete jej umístit do kteréhokoliv pokoje.

ALT text: Domácí pracovnu může mít díky WORK CONCEPT dnes každý

Je i šikovným kusem nábytku, který vám naopak z prostorné pracovny, kam pracovní stůl neodmyslitelně patří, umožní udělat jakékoliv jiné místo – například pro přespání vašich hostů.

Oceníte ho jak vy, kteří u psacího stolu trávíte několik hodin každý den a bydlíte v malém bytě, tak vy, kteří potřebujete psací stůl jen jednou za čas. Třeba když platíte účty přes internet, děláte účetnictví k vašim podnikatelským aktivitám nebo jste se konečně dostali ke svému tvůrčímu koníčku psaní či kreslení.

Všechno pěkně pohromadě

Ve skříňové části WORK CONCEPT jsou zabudované police, které poskytují prostor pro vše, co k práci potřebujete. Tužky, papíry, poznámkové bloky, knihy. To všechno se vejde do úložného prostoru skříně a může zde zůstat, když je stůl složený. V uzavřené komodě budou tyto drobné věci skryté a zároveň vždy připravené kdykoliv je budete potřebovat. Nečeká vás tak složité přenášení a hledání kancelářských pomůcek. Navíc když věci mají své místo, lépe se udržuje pořádek.

Protože v módě jsou světlé a přírodní barvy

Stejně jako mnoho moderního nábytku je WORK CONCEPT vyroben z lamina, a to v lesklé bílé, matné bílé a šedé barvě. Pro milovníky přírodního vzhledu i v imitaci dubu. Materiálem a barvami zapadne do moderního interiéru, který je vybaven minimalisticky a laděn do světlých tónů.

Pro vytvoření příjemného pracovního místa malý byt nemusí být vůbec malý a dům nemusí mít extra místnost. Víceúčelový nábytek umí vyřešit vaše potřeby i bez násilných bytových změn. Navíc tato pracovna má další velkou přednost: při stěhování si ji můžete vzít celou s sebou.