Vybavení dětského pokoje

Mít hezký a hlavně účelný dětský pokoj je základem pro každého rodiče. Jak vybírat nový dětský pokoj pro naše ratolesti. Nejdůležitější prvkem je velikost pokoje - pro malé panelákové pokoje je vhodný variabilní nábytek s velkým úložným prostorem. Pokud máme dvě děti, je nejlepší volbou patrová postel. Nábytek by měl být jednoduchý a hlavně musí být variabilní a pasovat do sebe, abychom v případě nutnosti mohli poskládat jednotlivé elementy na sebe, nebo do požadovaného tvaru. V naši nabídce najdete dětský nábytek typu CHARLEY, KAMI, MATRI nebo ze sektorového dětského nábytku jsou to KOMI, LORENTO, CODI, VIVO, NODO.

Pro větší místnosti je nejlepší volbou sestavit si dětský pokoj ze sektorového nábytku, kde si jednotlivé skříňky, komody, skříně a postele můžete rozmístit do prostoru tak jak Vám vyhovuje. Velká variabilita, velký úložný prostor a růuné barevné provedení ať už klasické barvy dřeva, ale pokoj INDIANA, nebo veselé barvy typu LORENTO, MIKI. Najdete zde i pokojíčky pro naše nejmenší miminka a batolata. Velký výběr dětského sektorového nábytku najdete ZDE...

Nejprodávanější a zároveň velice kvalitní a propracovaný dětský modulový nábytek je dlouhodobě LORENTO a jeho nástupce MIKI, dále je to MALGOŠKA.

Pokud chcete zařídit dětský pokoj poněkud netradičně, můžete pro kluky, ale i pro holčičky si vybrat jednu z naší nabídky dětských auto-postelí. Máte malého závodníka, tak ten bude chtít formuli, pro malé požárníka je v nabídce hezká postel ve tvaru hasičského auta, pro dobrodruha je to postel ve tvaru SAFARI, pro budoucího vojáka máme JEEP a pro policistu mám ei policejní auto, nebo pro kamioňáka máme kamión... Pro děvčata máme postel ve tvaru KOČÁRU nebo MEDVÍDKA či ZAJÍČKA..

75825-3

Jestli hledáte jenom potel můžeme Vám nabídnou postele z kvalitního masivního dřeva od spolehlivých a kvalitních výrobců. Většinou si můžete vybrat i z několika možností barevného provedení. (JAREK DAREK, TRIO, TOMEK, TOLEK, ALICE, PAULINA, IGOR, OLA, a mnoho dalších)

U nás si určitě vybere každý , záleží jen na Vaši fantazii a vkusu... Všechen nábytek je zdravotně nezávadný a nemusíte mít žádný strach o zdraví Vašich dětí. Spolupracujeme pouze s výrobci ověřenými s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě dětského nábytku.