Bed Concept je cesta do postele na jedno kliknutí. Jaké výhody přináší?

Bydlení je odraz životního stylu. Někdo v něm hledá víc než prostý užitek, jiný se zase spokojí právě jen s dokonalou funkcí a na efektu mu přitom nesejde. Co ale ocení všichni společně je prostor. Prostor pro pohyb, práci, relaxaci, koníčky, návštěvy. Skloubit všechny funkce najednou je úkolem pro chytrý nábytek, třeba ve formě, kterou nabízí Bed Concept.

Bed Concept – ideální sklápěcí postel do malého pokoje

Malé byty a domky jsou současným fenoménem. Nemusí přitom jít jen o nutnost úspory při pořízení a provozu, ale třeba také o snahu o udržitelnost či větší kontakt s okolím. Takové bydlení má spoustu prokazatelných výhod, ve chvíli, kdybyste ale uvítali prostorný interiér, narazíte na limity. Jako třeba v umístění pohodlné, a tedy i rozměrné postele...

Malý byt jako místo k žití pro 21. století

V prostorném 3+kk není příliš co řešit. Obývák s kuchyní, ložnice a pracovna nebo pokoj pro děti. Žádný velký hlavolam, s tímto konceptem je rozmístění nábytku vcelku jasné. Taková garsonka nebo třeba modulový domek je už větší výzva pro vaši kreativitu při plánování.

Spojení funkce hlavní denní místnosti a zároveň ložnice je v tradičním pojetí možné jen za cenu maskování lůžka pomocí přehozů s polštáři, možná ještě paravánu, za který lze místo určené pro spánek schovat. Co kdyby se ale našel způsob, jak celou ložnici snadno a rychle složit do obývákové stěny a získat tak úplně nový rozměr a kvalitu malometrážního bydlení?

Reinkarnace skládací postele v novém kabátě a s novými funkcemi

Bed Concept je v produkci nábytku jakousi starou dobrou novinkou. Aktuálně oživená myšlenka sklápěcího lůžka nachází znovu uplatnění, proto se vývojáři zaměřili na její nové funkce a zároveň vylepšili ty původní.

  • Skladnost a variabilita zůstává základní výhodou výklopných a sklápěcích postelí Bed Concept. Pro spánek je k dispozici lůžko široké až 180 cm, které přitom ale stále schováte jedním pohybem do nábytkové stěny s hloubkou pouhých 46 cm. Složená stěna tak nepůsobí jako žádné polovičaté a provizorní řešení, ale jako přirozený a hodnotný kus nábytku.
  • Jednoduchost ovládání se opírá o spolehlivý ocelový rám v kombinaci s plynovými písty. Stažení postele kliknutím na to správné místo a jemným potažením madla je dílem okamžiku a nepředstavuje žádnou obtížnou práci. Podobně pak proběhne i její opětovné zaklopení s bezhlučným soft close mechanismem. Vše je přitom přizpůsobeno dennímu používání a nemusíte tak mít obavu o životnost.
  • Praktické a pěkné jsou police, které po vyklopení postele objevíte na zádech celé sestavy. Poslouží jako úložné prostory a noční stolky zároveň.
  • LED osvětlení dokreslí design Bed Concept. Nejen, že poslouží jako čtecí lampičky, ale je možné jejich funkci přizpůsobit dimerem, tedy regulací jasu. Součástí mohou být i USB porty pro dobíjení mobilního telefonu, tabletu nebo čtečky vašich oblíbených e-knih.
  • Design v každé chvíli splňuje vysoké nároky na ergonomii i estetickou hodnotu. Povrchová úprava se může plně přizpůsobit vašemu záměru, na výběr je bílý lesk i mat, moderní šedý odstín i imitace přírodní dubové dýhy. Celou sestavu je také možné doplnit o postranní policové díly a využití Bed Concept tak významně rozšířit.

Všude, kde chcete žít a bydlet

Sklopné postele a vhodné doplňky z řady Bed Concept najdou uplatnění nejen v malých bytech a domech. Chytrá řešení a práce s prostorem se hodí všude beze zbytku. Bed Concept dobře slouží i jako řešení pro rozšíření kapacity rekreačních objektů nebo jako místo pro odpočinek vašich návštěv.

Pokud tedy hledáte nekompromisní lůžko pro denní kvalitní spánek a zároveň oceníte přidanou hodnotu v podobě úspory místa pro všechny vaše radovánky, je Bed Concept tím správným konceptem vašeho bydlení.